SNOWBALL je výrobce kufrů, cestovních tašek a kosmetických kufříků. Hlavní charakteristikou kufrů Snowball je použití materiálů polykarbonát a polypropylen, který ho výrazně odlehčují. Kufry jsou vybaveny i expandéry, s nimiž se dá zvětšit objem. Mají čtyři dvojitá kolečka, což zvětšuje jejich kvalitu a usnadňuje manipulaci. Velikost malých kufrů odpovídá standardům leteckých společností, které jsou povoleny sebou na palubu.

V době moderních trendů je kromě kvality kladen důraz i na design. Barevná škála obohacena o zajímavé potisky je neomezená.

Mimo kufry lze vybírat e ze široké palety cestovních tašek na kolečka dostupných v různých velikostech, které se dají použít i na sportovní příležitosti.

KATE LEE je typický francouzský brand, který klade na první místo výrazný design. Pečlivá propracovanost detailů, nápadné prvky jakými jsou kapsičky, zipy nebo zapínání jsou věcmi, které pozornosti neuniknou. Vyznačují se také širokou škálou barev a originálních odstínů, vybíraných podle sezóny. Použití špičkové kůže je pro Kate Lee samozřejmostí.

HEXAGONA je francouzská firma specializující se na výrobu dámských a pánských kožených kabelek, peněženek a cestovních tašek. Její výrobky jsou charakteristické využitím té nejlepší hovězí kůže, propracovaností detailů a praktičností.

Hexagona je rozdělena do dvou linií: Hexagona a Gil Holster. Hexagona je linie, která se u dámských kabelek zaměřuje spíše na praktičnost, to znamená různé modely na A4, batohy, a další. Gil Holster, je orientován na módní trendy, sezónní barvy a propracované detaily.

Peněženky jsou laděny barevně i stylově ke každé kolekci kabelek. Jsou také přizpůsobené velikostem všech evropských dokladů.

Obě tyto linie nabízejí i bohatý výběr pánských aktovek a cestovních tašek, přičemž aktovky jsou vyrobené v různých velikostech, především ale tak, aby odpovídaly velikosti notebooku, bez kterého se aktovka neobejde.